СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку

Правила проведення акції

24.11.2015

1. Загальні положення:

1.1 Акцію проводять спільно компанія «Київстар» і «Wargaming», які є організаторами акції. Під Акцією мається на увазі можливість придбання ігрового золота на сайтах https://money.kyivstar.ua, http://ru.wargaming.net/ з нарахуванням бонусної кількості золота.

•             при оплаті  від 500 до 2499 грального золота одним платежем — 5% від придбаного ігрового золота;
•             при оплаті  від  2500 до 8749 грального золота одним платежем — 10% від придбаного ігрового золота;
•             при оплаті  від  8750  золота15% від придбаного ігрового золота.

1.2. Час проведення Акції - З 01 грудня 12:00 (за Київським часом) по 05 грудня 23:59 (за Київським часом) 2015 включно. Терміни проведення Акції можуть бути змінені при двосторонній  згоді Організаторів, шляхом внесення змін до даних Правила.

2. Умови Акції:

2.1. Скористатися акційною пропозицією може будь-який абонент передплаченого зв'язку компанії «Київстар», що купив ігрове золото за допомогою послуги «СМАРТ-ГРОШІ» на сайтах https://money.kyivstar.ua, http://ru.wargaming.net/
2.2. Компанія «Wargaming» зобов'язується нараховувати бонусну кількість золота згідно п.1.1. в період часу проведення акції.
2.3. Компанія «Київстар» зобов'язується надати можливість покупки ігрового золота абонентам передплаченого зв'язку компанії «Київстар» на сайті https://money.kyivstar.ua шляхом технічної обробки Запитів абонентів.

3. Інші умови Акції

3.1. Купуючи ігрове золото, покупець підтверджує, що він згоден з цими Правилами проведення Акції, розміщеними на сайті https://money.kyivstar.ua 
3.2 Організатори не несуть відповідальності у разі настання таких форс-мажорних обставин: стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції та під час проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини.
3.3. За реалізацію Акції, в тому числі: за надання необхідної інформації щодо термінів, умов та порядку проведення Акції, відповідальність Організатори Акції.
3.4. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організаторами Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організаторів є остаточним і оскарженню не підлягає.
3.5. Умовою покупки ігрового золота, є прийняття цих Правил як остаточних, при цьому Покупці погоджуються дотримуватися даних Правил.
3.6. Організатори здійснює контроль за проведенням Акції, при цьому їх рішення є остаточними.
3.7. Оплата зобов'язань з оподаткування, інформування відповідних державних податкових органів та виконання відповідних податкових зобов'язань, що виникають у зв'язку з цим Акцією, є обов'язком Організаторів.
3.8. Учасники Акції, як суб'єкти персональних даних, своєю участю підтверджують свою згоду на збір та обробку їх персональних даних Організатором, для забезпечення останнім взятих на себе зобов'язань з метою забезпечення відносин в сфері податкового та бухгалтерського обліку, статистичної звітності, реклами і т.д., відповідно до чинного законодавства України.