СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку

Правила проведения акции Wargaming

20.11.2014
 1. Загальні положення:
  1. Акцію проводять спільно компанія «Київстар» і «Wargaming», які є організаторами акції. Під Акцією мається на увазі можливість придбання ігрового золота на сайтах https://money.kyivstar.ua, http://ru.wargaming.net/ з нарахуванням бонусної кількості золота.
   • при оплаті до 999 одиниць грального золота одним платежем - 8%  від придбаного ігрового золота;
   • при оплаті від 1000 до 2999 одиниць ігрового золота одним платежем - 12% від придбаного ігрового золота;
   • при оплаті від 3000 до 7499 одиниць ігрового золота одним платежем - 14% від придбаного ігрового золота;
   • при оплаті від 7500 одиниць ігрового золота одним платежем - 16% від придбаного ігрового золота.
  2. Час проведення Акції - З 16 лютого 12:00 (за Київським часом) по 20 лютого 23:59 (за Київським часом) 2015 включно. Терміни проведення Акції можуть бути змінені при двосторонній згоді Організаторів, шляхом внесення змін до даних Правила.
 2. Умови Акції:
  1. Скористатися акційною пропозицією може будь-який абонент передплаченого зв'язку компанії «Київстар», що купив ігрове золото за допомогою послуги «СМАРТ-ГРОШІ» на сайтах https://money.kyivstar.ua, http://ru.wargaming.net/
  2. Компанія «Wargaming» зобов'язується нараховувати бонусну кількість золота згідно п.1.1. в період часу проведення акції.
  3. Компанія «Київстар» зобов'язується надати можливість покупки ігрового золота абонентам передплаченого зв'язку компанії «Київстар» на сайті https://money.kyivstar.ua шляхом технічної обробки Запитів абонентів.
    
 3. Інші умови Акції
  1. Купуючи ігрове золото, покупець підтверджує, що він згоден з цими Правилами проведення Акції, розміщеними на сайті https://money.kyivstar.ua
  2. Організатори не несуть відповідальності у разі настання таких форс-мажорних обставин: стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції та під час проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини.
  3. За реалізацію Акції, в тому числі: за надання необхідної інформації щодо термінів, умов та порядку проведення Акції, відповідальність Організатори Акції.
  4. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організаторами Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організаторів є остаточним і оскарженню не підлягає.
  5. Умовою покупки ігрового золота, є прийняття цих Правил як остаточних, при цьому Покупці погоджуються дотримуватися даних Правил.
  6. Організатори здійснює контроль за проведенням Акції, при цьому їх рішення є остаточними.
  7. Оплата зобов'язань з оподаткування, інформування відповідних державних податкових органів та виконання відповідних податкових зобов'язань, що виникають у зв'язку з цим Акцією, є обов'язком Організаторів.
  8. Учасники Акції, як суб'єкти персональних даних, своєю участю підтверджують свою згоду на збір та обробку їх персональних даних Організатором, для забезпечення останнім взятих на себе зобов'язань з метою забезпечення відносин в сфері податкового та бухгалтерського обліку, статистичної звітності, реклами і т.д., відповідно до чинного законодавства України.