Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку
Я хочу оплатити:
 

Поповнення банківських карток

Поповнення картки ПриватБанку


Поповнення картки ПриватБанку

Абонентам передплаченого зв'язку «Київстар» доступна унікальна можливість поповнення картки ПриватБанку за рахунок коштів основного мобільного балансу телефону. Дотримуйтесь нижчеописаних інструкціям, щоб швидко перевести кошти на обрану карту ПриватБанку. Здійснення платежу можливо онлайн на сторінки сервісу «Поповнення картки ПриватБанку» або за допомогою мобільного додатку послуги «Мобільні гроші».

Номер картки Приват Банк
вiд 50 до 3000 ГРН
0% вiд суми
Сума платежу ВКЛЮЧАЮЧИ комісію не може перевищувати 3000.00 ГРН
Всього до сплати, включаючи комісію
0.00
На цей номер телефону надійде SMS з кодом підтвердження
Натискаючи кнопку "Далі", Ви погоджуєтесь з правилами надання послуги
Користування сервісом: Приват Банк стає доступним після, здійснення Вами витрат на телекомунікаційнi послуги у розмірі 40 грн. Послуга підключається на протязі 2 діб після того, як сума витрати досягне 40 грн.

Для здійснення переказу на платіжну картку ПриватБанку

Щоб зробити поповнення картки ПриватБанку з мобільного рахунку, у формі, розташованої в лівій частині сторінки, заповніть персональні дані одержувача переказу. Дотримуйтесь підказок і перевірте коректність даних перед відправкою заявки на переклад. Важливо пам'ятати, переклади можливі тільки на рахунки клієнтів ПриватБанку, які відкриті в національній валюті. Для підтвердження операції Вам буде направлено SMS-повідомлення з короткого номера, в якому буде міститися п'ятизначний унікальний код. Отриманий код слід ввести у відповідне поле на сайті, для верифікації платежу, або відправити відповідь з 5-значним кодом на короткий номер, з якого він був отриманий. Послуга поповнення картки ПриватБанку активується після використання абонентом, телекомунікаційних послуг на суму 40 грн. Активація послуги настає в межах двох діб, після виконання зазначеного правила.