Мобільні Гроші
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку

Умови проведення акції

27.03.2017

Умови проведення акції

1. Загальні положення:

1.1 Акцію проводить компанія Wargaming World Limited( «Wargaming»), яка є організаторам акції. Під Акцією мається на увазі можливість придбання ігрового золота на сайтах http://ru.wargaming.net/ з нарахуванням бонусної кількості золота.

•             при купівлі  від 250 до 1249 грального золота одним платежем — 10% від придбаного ігрового золота;

•             при купівлі  від  1249 до 3999 грального золота одним платежем — 13% від придбаного ігрового золота;

•             при купівлі  більше   4000  золота — 15% від придбаного ігрового золота.

1.2. Час проведення Акції - З 27 березня 9:00 (за Київським часом) по 31 березня 9:00 (за Київським часом) 2017 включно. Терміни проведення Акції можуть бути змінені Організатором, шляхом внесення змін до даних Правила.

2. Умови Акції:

2.1. Скористатися акційною пропозицією може будь-який учасник акції абонент передплаченого зв’язку Київстар , придбавши  ігрове золото за допомогою послуги  «Мобільні гроші».  Інформація про акцію розміщена  на сайтах https://money.kyivstar.ua, http://ru.wargaming.net/ 

2.2. Компанія «Wargaming» зобов'язується нараховувати бонусну кількість золота згідно п.1.1. в період часу проведення акції.

3.Інші умови Акції

3.1. Купуючи ігрове золото, покупець підтверджує, що він згоден з цими Правилами проведення Акції, розміщеними на сайті організатора акції http://ru.wargaming.net/.

3.2. Організатор не несуть відповідальності у разі настання таких форс-мажорних обставин: стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції та під час проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини.

3.3. За реалізацію Акції, в тому числі: за надання необхідної інформації щодо термінів, умов та порядку проведення Акції, відповідальність Організатор Акції.

3.4. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організаторам Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним 3.5. Умовою участі в акції з правом покупки ігрового золота, є прийняття учасником акції цих Правил як остаточних, при цьому такі учасники погоджуються дотримуватися даних Правил.

3.6. Організатор здійснює контроль за проведенням Акції, при цьому їх рішення є остаточними.

3.7. Оплата зобов'язань з оподаткування, інформування відповідних державних податкових органів та виконання відповідних податкових зобов'язань, що виникають у зв'язку з цим Акцією, є обов'язком Організатора.

3.8. Учасники Акції, як суб'єкти персональних даних, своєю участю підтверджують свою згоду на збір та обробку їх персональних даних Організатором, для забезпечення останнім взятих на себе зобов'язань з метою забезпечення відносин в сфері податкового та бухгалтерського обліку, статистичної звітності, реклами і т.д., відповідно до чинного законодавства України.