СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатить:
Внимание! Оплата услуг доступна абонентам предоплаченной связи

Политика конфиденциальности

13.03.2017

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності була складена таким чином, щоб покращити обслуговування  тих, хто цікавиться тим, як їх «персональні дані» використовуються в Інтернеті. Персональні дані, як описано в законі про конфіденційність США та інформаційної безпеки, є інформацією, яка може бути використана як самостійно так і разом з іншою інформацією з метою ідентифікації особи, встановлення зв’язку або місця знаходження  однієї особи або ж для ідентифікації особистості у контексті. Будь ласка, уважно ознайомтесь з  нашою політикою конфіденційності, щоб отримати чітке уявлення про те, як ми збираємо, використовуємо, захищаємо чи іншим чином обробляємо Ваші персональні дані у нашому мобільного застосунку.

Які персональні дані ми збираємо від людей, які відвідують наш блог, мобільний застосунок?

При замовленні або реєстрації у нашому мобільному застосунку, в залежності від обставин, Вам може бути запропоновано ввести своє ім'я, адресу електронної пошти, поштову адресу, інші дані  або деталі, які допоможуть Вам у вашому досвіді.

Коли ми збираємо персональні дані?

Ми збираємо Ваші персональні дані при реєстрації у нашому мобільному застосунку, коли Ви здійснюєте  замовлення або вводите інформацію у нашому мобільному застосунку.

Як ми використовуємо Ваші персональні дані?

Ми можемо використовувати надану Вами інформацію, коли Ви входите у застосунок, здійснюєте  покупки, підписуєтесь на нашу розсилку, відповідаєте на опитування  або маркетингові комунікації, переглядаєте мобільний застосунок або використовуєте інші функції мобільного застосунку, наступними чином:

  • Для персоналізації Вашого досвіду , для надавати Вам пропозицій, які будуть найбільш цікавими для Вас.
  • Покращуючи наш мобільний застосунок для більш зручного використання.
  • Дозволить нам покращити наш мобільний застосунок у відповідь на Ваші запити.
  • Для організації акцій-конкурсів, реклами, опитувань або інших функцій мобільного застосунку.
  • Для швидкої обробки Ваших транзакцій.

Як ми захищаємо Ваші персональні дані?

Наш мобільний застосунок сканується на постійній основі на наявність «дір» у системі безпеки та виявлені вразливостей для максимально безпечного користування Вами, нашим  мобільним застосунком.

Ми регулярно здійснюємо  сканування на наявність шкідливих програм.

Ваші дані захищені і доступні лише обмеженій кількості людей, які мають спеціальні права і доступи до подібних систем, без права розголошення. На додаток, вся конфіденційна/кредитна інформація, яку Ви надали , зашифрована за допомогою технології Secure Socket Layer (SSL).

Ми реалізуємо безліч заходів безпеки, коли користувач вводить, підтверджує або здійснює доступ до своїх даних для забезпечення безпеки Вашої особистої інформації.

 

Всі операції обробляються постачальником шлюзів не зберігаються, і не обробляються на наших серверах.

 

Викриття інформації третім особам.

 

Ми не продаємо, не ведемо торгівлю та не передаємо третім особам Вашу особисту інформацію..

Закон про захист California Online Privacy

 

CalOPPA  перший штат в країні, який вимагає від комерційних мобільних застосунків та онлайн сервісів, розміщення політики конфіденційності. Закон поширився далеко за межі Каліфорнії і вимагає від будь-якої особи або компанії в Сполучених Штатах (і можливо у всьому світі), яка збирає особисту інформацію в мобільних застосунках від споживачів Каліфорнії, розміщувати політику конфіденційності у своєму мобільному застосунку більш помітно, вказуючи саме ту інформацію, яку збирають, і ті приватні особи або компанії, з якими буде здійснюватися обмін. – Детальніше дивись на: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf

 

 

Відповідно до CalOPPA, ми погоджуємося з наступним:

 

Користувачі можуть відвідати наш мобільний застосунок  анонімно.

Після того, як політика конфіденційності створена, ми, залишаємо посилання на нього на нашій домашній сторінці або, як мінімум, на першій сторінці, а саме після здійснення входу у наш мобільний додаток.

Наше посилання  на політику конфіденційності включає в себе слово "конфіденційності" і її можна легко знайти на сторінці, зазначеній вище.

 

Вас сповістять про будь-які зміни політики конфіденційності:

       • На нашій сторінці  «Політика конфіденційності».

Ви маєте  можливість змінити Вашу особисту інформацію:

       • При вході в свій аккаунт.

 

Чи дозволяє  наш додаток відстежувати поведінку третім осібам?

 

Це важливо знати, що наш додаток дозволяє відстежувати поведінку третіми особами.

 

COPPA (Закон про Захист Конфіденційної Інформації Дитини)

 

Коли справа доходить до збору конфіденційної інформації у дітей у віці до 13 років, закон про захист конфіденційної інформації дитини, зобов’язує  повідомити про це батьків. Федеральна комісія торгівлі, Агентство Сполучених штатів із захисту споживачів,  застосовує  закон про захист конфіденційної інформації дитини, в якому роз’яснює, що  оператори мобільних додатків і мобільних сервісів повинні робити, для  захисту конфіденційності та  безпеку в інтернеті.

 

Практика Чесного і Відкритого Інформування

 

Принципи Практики Чесного і Відкритого Інформування становлять основу закону про конфіденційність в Сполучених Штатах і концепції, які вони включають зіграли значну роль в розробці законів про захист даних по всій земній кулі. Розуміння Принципів Чесного і Відкритого Інформування і процесу їх реалізації має вирішальне значення у дотриманні різних законів про конфіденційність, які захищають особисту інформацію.

Для того, щоб відповідати принципам Практики Чесного і Відкритого Інформування ми будемо приймати такі дії у відповідь, якщо порушення даних відбудеться:

Ми повідомимо вас по sms:

       • Протягом 7 робочих днів

Ми також згодні з принципом індивідуальної компенсації, згідно якого окремі особи мають право на законну реалізацію примусових прав по відношенню до осіб, які збирають дані і тих осіб, що обробляють дані, не дотримуючись закону. Цей принцип вимагає не тільки, те що окремі особи мали забезпечувальні права стосовно користувачів даних, а також, що окремі особи можуть звернутися за допомогою до судів або державних агенцій для розслідування і/або переслідувати в судовому порядку недотримання процесу обробки даних.

 

CAN SPAM Закон

 

Закон CAN-SPAM- - це закон, який встановлює правила для комерційної електронної пошти, встановлює вимоги до комерційних повідомлень, дозволяє реціпієнту зупинити отримання повідомлень і накладає  суворі покарання за порушення.

Ми збираємо Ваші електронні адреси для того, щоб:

       • Передати інформацію, направляти відповіді на Ваші запити і / або інші запити або питання

       • Обробляти замовлення і відправляти інформацію та оновлення згідно до замовлень.

       • Надіслати Вам додаткову інформацію, що стосується Вашого продукту і / або послуги

       • Додати Вас до нашого списку рекламної розсилки або продовжувати надсилати електронні листи своїм клієнтам після того, як відбулася  перша транзакція.

Відповідно до CanSpam, ми погоджуємося з наступним:

       • Не використовувати помилкові або ті, що вводять в оману предмети або адреси електронної пошти.

       • Визначати повідомлення як  рекламне.

       • Вказувати  фізичну адресу нашого бізнесу або сайту штаб-квартири.

       • Моніторити електронній адреси сторонніх маркетингових послуг на відповідність вимогам, якщо вони використовуються.

Якщо Ви хочете відмовитися від отримання електронних повідомлень, в будь-який час Ви можете відправити нам запит  за адресою m-com@kyivstar.net і ми негайно видалимо Вас з усіх розсилок.

 

Згідно з чинним законодавством України суб'єкт персональних даних має право:

 

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноважений або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

 

Якщо є які-небудь питання щодо політики конфіденційності, Ви можете зв'язатися з нами, використовуючи інформацію нижче.

www.kyivstar.ua

вул. Дегтярівська, 53

Київ, 03113

Україна

m-com@kyivstar.net