СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку

Партнерам

11.04.2013

Шановні Партнери, пропонуємо до Вашої уваги інноваційний продукт в області прийому платежів на ринку України - послугу «СМАРТ-ГРОШІ», що володіє рядом переваг перед вже існуючими на ринку послугами:

  • Доступність: послуга доступна всім абонентам передплаченого зв'язку ~ 23 мільйони користувачів. Послуга не вимагає додаткових активацій і реєстрацій користувача.
  • Зручність і простота: для оплати за допомогою послуги «СМАРТ-ГРОШІ» потрібен лише мобільний телефон, а оплата з мобільного телефону, який знаходиться завжди під рукою - звична і легка дія. Також само легко, як відповісти на SMS. Цей спосіб набагато вигідніше і простіше, ніж відправка SMS на короткі номери.
  • Безпека: Київстар та Фінансова Компанія «Контрактовий дім» дбають про безпеку здійснення платежів та контролюють весь процес від моменту замовлення до передачі коштів одержувачу платежу, використовуючи технологію одноразових паролів.
  • Гнучкість: абонент може витратити на товари і послуги суму до 3 000 грн в рамках однієї транзакції і до 10 000 грн. на місяць.

Дозвольте Вашим клієнтам використовувати найзручніший спосіб оплати!

Для організації сервісу прийому платежів на користь Вашої компанії з використанням нашої послуги, направляйте свої пропозиції за адресою: m-com@kyivstar.net.