СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку
Новини

Лише у листопаді 2017 року переказ коштів на банківські карти з акційною комісією 2%!!!

01.11.2017

Для  абонентів  переплаченого зв’язку, протягом листопада 2017 року діятиме акційна пропозиція. При переказі коштів з мобільного рахунку на будь-які банківські карти (емітовані українськими банками) буде встановлено комісію лише 2%!!! Звертаємо Вашу увагу, що рівень комісії не залежить від суми переказу!

Скористатись акційною пропозицією Ви можете за допомогою послуги «Мобільні гроші», перейшовши за посиланням  https://money.kyivstar.ua/ru/service/view/bank-card-withdrawal. Також, Ви можете скористатись послугою навіть без доступу до мережі Інтернет, відправивши SMS-запит на короткий номер 888 у наступному  форматі: 63067 Номер картки Сума. Гроші буде зараховано на банківську карту протягом декількох хвилин. Безпека транзакцій забезпечується завдяки використанню одноразових паролів при підтвердженні транзакції. Спробуй вже зараз!

Про послугу «Мобільні гроші»

ПрАТ «Київстар» надає винятково телекомунікаційні послуги та не бере участі в наданні фінансових послуг небанківською фінансовою установою: ТОВ «ГлобалМані» діє на підставі Ліцензії Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку № 1 від 02.04.2013 р. і Дозволів Національного банку України платіжній системі "ГлобалМані" на здійснення діяльності пов'язаної з переказом коштів, в тому числі, з використанням електронних грошей.