СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку
Новини

Залізничні квитки з мобільного

16.03.2017

Компанія «Київстар» в рамках послуги «Мобільні гроші»,  повідомляє про старт нового сервісу  «Залізничні квитки з мобільного» для абонентів передплаченого зв’язку. Новий сервіс  надає можливість купувати квитки на поїзд в будь-якому напрямку здійснюючи оплату  за допомогою мобільного додатку «ТКТ». Достатньо бути абонентом передплаченого зв’язку «Київстар» та встановити мобільний додаток «ТКТ» на свій пристрій на одній із операційних систем iOS або Android. Після встановлення додатку в ньому вже активовано функцію оплати з допомогою послуги «Мобільні гроші».

 

Користувачі мають можливість вибрати необхідний маршрут та поїзд, дату та час відправлення, місце, інші додаткові послуги, та розрахуватися за залізничні квитки з мобільного рахунку Київстар, вказавши номер телефону, з якого відбудеться списання коштів*. Зверніть увагу, згідно правил користування сервісом, на мобільному рахунку має залишатися не менше 3 грн., після купівлі квитка.

 

Безумовною перевагою сервісу є економія вашого часу та зручність, оскільки  відсутня необхідність заповнення  платіжної форми для банківської картки (номер та CVV-код), не потрібно слідкувати за доступним лімітом для виконання інтернет платежів, взагалі мати банківську картку. Швидко та абсолютно безпечно. Безпеку платежів забезпечують протоколи захисту інформації в мобільному застосунку та   генерація одноразових паролей при підтвердженні платежу.

 

Представники компаній «Київстар» та офіційного агента «Укрзалізниці», компанії «Реновейшн Інвестмент Менеджмент» (мобільний додаток «ТКТ»), започаткували співпрацю для зручності споживачів і пропонують переконатися в цьому, скориставшись сервісом «Залізничні квитки з мобільного».

 

 

Встановити додаток можна перейшовши на офіційну сторінку додатку www.tkt.kiev.ua або через GooglePlay та AppStore.

 

 Приємних та вдалих поїздок.

 

     

 

*з використанням фінансових послуг, надаваних фінансовими установами-партнерами (подробиці на сайті kyivstar.ua)