СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку
Новини

З мобільного рахунку прямо в руки – готівка у відділеннях Нової Пошти

14.09.2015

З 14 вересня 2015 року у відділеннях Нової Пошти можна отримати готівку, переказавши кошти з мобільного рахунку. Послуга доступна всім абонентам Київстар передплаченої форми обслуговування.

Для переказу коштів з мобільного рахунку Вам знадобиться лише Ваш мобільний телефон . На весь процес – від замовлення послуги до отримання коштів – потрібно всього близько 5 хвилин. 

Ініціювати проведення платежу можливо на сайті https://money.kyivstar.ua/ru/cashout  або через мобільний застосунок. Немає доступу до Інтернету? Не хвилюйтесь - замовити послугу можна за допомогою простої SMS-команди  Детальніше

Для вас ми змінюємося на краще!

 

Послуги щодо розповсюдження електронних грошей та обміну електронних грошей на готівкові кошти надаються ТОВ «ПОСТ ФІНАНС», що внесене до реєстру фінансових установ та діє на підставі Ліцензії НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків № 11/1 від 17.10.2014 р. у відповідності до договорів про виконання функцій Агента з розповсюдження та Агента з розрахунків електронних грошей "ГлобалМані", укладених із АТ "Ощадбанк", як Емітентом, і ТОВ "ГлобалМані", як Генеральним агентом, та Оператором електронних грошей "ГлобалМані".

Про послугу «Мобільні гроші» від «Київстар»

 

ПрАТ «Київстар» надає винятково телекомунікаційні послуги та не бере участі в наданні фінансових послуг небанківським фінансовими установами: ТОВ «ФК Контрактовий Дім» є учасником зареєстрованої в Національному банку України внутрішньодержавної платіжної системи ВНПС «Фінансовий Світ» на підставі відповідної ліцензії No 518407 на переказ коштів;

ТОВ «ГлобалМані» діє на підставі Ліцензії Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку № 1 від 02.04.2013 р. і Дозволів Національного банку України платіжній системі "ГлобалМані" на здійснення діяльності пов'язаної з переказом коштів, в тому числі, з використанням електронних грошей.