СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку
Новини

«Мобільні гроші» від «Київстар» тепер у мобільному додатку

25.03.2015

У послуги «Мобільні гроші» з’явився новий зручний інтерфейс – мобільний додаток, доступний користувачам смартфонів на базі операційних систем Android та iOS. Тепер користувачі послуги «Мобільні гроші» мають змогу здійснювати платежі за допомогою однойменного мобільного додатку. Новий інтерфейс послуги дозволить легко і швидко сплатити за комунальні послуги, інтернет та телебачення, рахунки, штрафи, товари косметичних компаній, погасити кредит, поповнити банківську картку прямо з мобільного телефону.. Тобто сплатити свої рахунки або зробити покупки можна в режимі он-лайн в зручному місці і в зручний час. При оплаті послуг використовуються кошти з мобільного рахунку,

Послуга «Мобільні гроші» стала доступною в червні 2013 року, і на даний момент загальна кількість її унікальних користувачів перевищила 200 тисяч, а загальна кількість транзакцій – понад 1,5 мільйона.

Серед можливостей послуги «Мобільні гроші» найбільш популярним є поповнення платіжних карт, на другому місці – мікроплатежі, поповнення послуг онлайн-ігор та інших розважальних і інформаційних послуг, на третьому місці – сплата послуг інтернет-провайдерів.

Тарас Горкун, начальник департаменту мобільних фінансових послуг та казначейства «Київстар»: «Сайт послуги «Мобільні гроші» відвідали понад 1,5 мільйона користувачів. Впевнений, що мобільний додаток розширить аудиторію послуги як найзручнішого інструменту для здійснення платежів. З моменту запуску ми вдвічі збільшили асортимент послуг на порталі, за які можна розрахуватися мобільними грошима. Наразі їх вже більше 750-ти і команда Київстар продовжує активно працювати над розширенням асортименту».

За даними «Київстар», 3,5% користувачів послуги здійснюють оплату через планшет, 11% – через мобільний телефон, 85,5% – за допомогою персонального комп’ютера.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс мобільного додатку дозволяє легко здійснювати платежі. Абонентові потрібно лише ввести реквізити та суму платежу у відповідні графи. Послуга мобільного зв’язку «Мобільні гроші» для абонентів «Київстар» не тарифікується. Послуга доступна абонентам передплаченого зв’язку «Київстар».

Завантажити додаток можна за посиланням:

для користувачів Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.kyivstar.money

для користувачів iOS: https://itunes.apple.com/ru/app/id970983655

Про послугу «Мобільні гроші» від «Київстар»

ПрАТ «Київстар» надає виключно телекомунікаційні послуги та не бере участі в наданні фінансових послуг, які надаватимуться небанківською фінансовою установою ТОВ «ФК Контрактовий Дім» – учасником зареєстрованої в Національному банку України внутрішньодержавної платіжної системи ВНПС «Фінансовий Світ» на підставі відповідної ліцензії No 518407 на переказ коштів.

Довідка про «Київстар» 

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги  зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії та Африки. Акції VimpelCom Ltd. знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 600 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 17 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua