СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку
Новини

Спеціальна пропозиція тільки для абонентів « Київстар » від мережі кінотеатрів « Мультиплекс»!

05.11.2013

Скористайтеся унікальною пропозицією від «Київстар» та мережі кінотеатрів «Мультиплекс» . Відчуйте ще одну перевагу бути абонентом «Київстар» вже сьогодні - при купівлі квитків в мережу кінотеатрів «Мультиплекс» у 9 містах України через сервіс «Мобільні гроші» Ви отримуєте гарантовану знижку 20% на квитки! *

Крім того на Money.Kyivstar.Ua Ви можете купити квитки на концерти ваших улюблених артистів і музичні фестивалі по всій Україні! Ви можете ознайомитися з афішею театрів , кіно , цирку та інших заходів у Вашому місті і купити квиток на будь-яку прем'єру . Всі квитки оплачуються за допомогою послуги «Мобільні гроші» від «Київстар» - просто і зручно.

Як купити квиток у «Мультиплекс» зі знижкою 20%?
1 . Зайдіть на портал money.kyivstar.ua
2 . Виберіть розділ «Розваги»
3 . Виберіть кінотеатр «Мультиплекс», до якого ви збираєтеся піти .
4 . Для здійснення бронювання й купівлі місця необхідно пройти перевірку користувача підтвердивши свій e - mail або номер мобільного телефону
5 . На сторінці з розкладом фільмів виберіть зручний для вас сеанс
Зверніть увагу , щоб отримати бонус за покупку , цей сеанс повинен бути відзначений фірмовим логотипом «Мобільні гроші » від «Київстар»!
6 . На карті залу виберіть місця і натисніть кнопку "Оформити замовлення"
7 . Перевірте параметри замовлення - дату і час сеансу , назву кінотеатру та фільм , суму до оплати. Якщо все вірно - тисніть кнопку "Сплатити " !
Зверніть увагу - після купівлі квитка на Вашому рахунку повинна залишатися сума не менше 20 грн!
8 . Підтвердить операцію паролем , який буде висланий вам на мобільний номер « Київстар» , зазначений у момент замовлення квитка.
Результат: Ви отримаєте SMS-сповіщення з унікальним кодом замовлення. Щоб отримати квиток для проходу до кінозали, прямуйте до  спеціальної каси, та отримайте квиток  без черги в приміщенні кінотеатру, в обмін на унікальний код замовлення.

 Вітаємо! Розкажіть друзям , що «Мобільні гроші» від «Київстар» дарують знижку 20% на квитки в Мережі кінотеатрів «Мультиплекс»!

Дякуємо за придбання і бажаємо приємного перегляду!
* Акція діє на сеанси , відмічені фірмовим логотипом «Мобільних грошей» від « Київстар»!