СМАРТ-ГРОШІ
Я хочу оплатити:
Увага! Оплата послуг доступна абонентам передплаченого зв'язку
Новини

Абоненти «Київстар» зможуть розрахуватись за преміум-контент в «World of Tanks» мобільними грошима

18.09.2013

З 19 вересня 2013 року абоненти «Київстар» зможуть здійснювати платежі в ігровому проекті World of Tanks за допомогою послуги «Мобільні гроші», причому без комісії. Також з 19 до 25 вересня діє акція виключно для клієнтів оператора – знижка у розмірі 20% на пакет Gold і розроблений спеціально для «Київстар» пакет з унікальною французькою артилерійською установкою.

Здійснити платіж у World of Tanks за допомогою «Мобільних грошей» без комісії можливо як на сайті гри http://worldoftanks.ru/, так і на порталі https://money.kyivstar.ua/.

Впродовж вказаного тижня для абонентів «Київстар» діють акційні пропозиції:

№1 За 2,5 USD (20,50 грн) користувая World of Tanks отримає 750 Gold

№2 За 10 USD (81,50 грн) користувач World of Tanks отримає 1250 Gold, а також французький АРТ-САУ пятого уровня 105 leFH18B2 и слот в ангаре.

Вказана САУ не продається за звичайними умовами гри - вона доступна тільки для абонентів оператора в умовах акційної пропозиції.

Гра World of Tanks є одним із найуспішніших проектів у сфері масових багатокористувацьких онлайн-ігор за всю історію індустрії. В Україні налічується близько 3-х мільйонів гравців. Тепер гравці, які поповнюють свої акаунти у World of Tanks через «Мобільні гроші» «Київстар», не переплачують — оплата здійснюється без комісій.

World of Tanks — це повноцінний сервіс, який постійно розвивається і пропонує віртуальним «танкістам» максимально зручну гру, — говорить керівник російськомовного напрямку «World of Tanks» Левон Григорян. — Упевнений, що наш проект з «Київстар» оцінять українські гравці».

Гра «World of Tanks» — один із найуспішніших ММО*-проектів. Вона є володарем двох записів у Книзі рекордів Гіннеса, а також зібрала чимало професійних нагород, найважливіша і найбільш значна з яких — Golden Joystick Award 2012.

* MMO-game — Massive Multiperson Online game — масова багатокористувацька онлайн-гра.