I want to pay:
Warning! Payments are available only for prepaid subscribers

Rules of stocks Tickets to the circus

14.11.2014

. Загальні положення:

1.1 Акцію проводять спільно компанія «Київстар» і цирк «Кобзов», які є організаторами акції. Під Акцією мається на увазі можливість придбання квитків на виставу цирку «Кобзов» на сайті https://money.kyivstar.ua за ціною 20 грн.

1.2. Час проведення Акції - один день 21 листопада 2014 року включно. Початок вистави 15:00 за київським часом. Терміни проведення Акції можуть бути змінені тільки погодженням двосторонньою згодою Організаторів, шляхом внесення змін в дані Правила. Покупці акційних квитків не можуть вимагати будь-якої компенсації в разі зміни строків Акції.

1.3. Вистава відбудеться за адресою: проспект Московський, 26-В.

 

2. Умови Акції:

2.1. Скористатися акційною пропозицією може будь-який абонент передплаченого зв'язку компанії «Київстар», що придбав квиток за допомогою послуги «Мобільні гроші» на сайті https://money.kyivstar.ua

2.2. Цирк «Кобзов» зобов'язується продавати квитки на виставу яка відбудеться 21 листопада о 15:00 за ціною 20 грн. придбані на сайті https://money.kyivstar.ua

2.3. Компанія «Київстар» зобов'язується надати можливість купівлі квитків абонентам передплаченого зв'язку компанії «Київстар» за акційною ціною на сайті https://money.kyivstar.ua і не несе відповідальності за використання придбаних квитків учасниками акції, а також за виконання зобов'язань Цирком «Кобзов» за придбаними квитками.

 

3.Інші умови Акції

3.1. Купуючи квитки на виставу, покупець підтверджує, що він згоден з цими Правилами проведення Акції, розміщеними на сайті https://money.kyivstar.ua

3.2 Організатори не несуть відповідальності у випадку настання таких форс-мажорних обставин: стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції та під час проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини.

3.3. За реалізацію Акції, в тому числі: за надання необхідної інформації стосовно термінів, умов і порядку проведення Акції, відповідальні Організатори Акції.

3.4. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організаторами Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організаторів є остаточним і оскарженню не підлягає.

3.5. Умовою купівлі квитків за акційною ціною, є прийняття цих Правил як остаточних, при цьому Покупці погоджуються дотримуватися даних Правил.

3.6. Організатори здійснюють контроль за проведенням Акції, при цьому їх рішення є остаточними.

3.7. Оплата зобов'язань по оподаткуванню, інформування відповідних державних податкових органів та виконання відповідних податкових зобов'язань, що виникають у зв'язку з цією Акцією, є обов'язком Організаторів.

3.8. Учасники Акції, як суб'єкти персональних даних, своєю участю підтверджують свою згоду на збір та обробку їх персональних даних Організаторами, для забезпечення останнім взятих на себе зобов'язань з метою забезпечення відносин у сфері податкового і бухгалтерського обліку, статистичної звітності, реклами і т. д., у відповідності з чинним законодавством України.